Akcja Wolontariatu „Hej kolęda, kolęda…” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Akcja Wolontariatu „Hej kolęda, kolęda…”

Aktualności / Szkoła podstawowa 20.12.2021

Akcja Wolontariatu „Hej kolęda, kolęda…”

Dnia 20 grudnia uczniowie i absolwenci naszej szkoły wspólnie z opiekunami, przedstawicielami Rady Rodziców oraz Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej udali się z kolędą do Środowiskowego Domu Samopomocy w Ujanowicach.

Szkolny Wolontariat przygotował drobne upominki dla opiekunów oraz podopiecznych ośrodka z okazji zbliżających się świąt. Upominki zostały złożone przez kolędników na ręce Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Ujanowicach wraz z kartką z życzeniami od Dyrekcji, nauczycieli, uczniów oraz pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach. Zostaliśmy bardzo życzliwie przyjęci, spędziliśmy miło czas, wspólnie kolędując oraz częstując się pysznymi pierniczkami. To były wyjątkowe chwile, pełen wzruszeń i radości.

Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać