Akcja SU – Dzień Życzliwości - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Akcja SU – Dzień Życzliwości

Aktualności / Szkoła podstawowa 19.11.2021

Akcja SU – Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Z tej okazji w naszej szkole w czwartek 18 listopada odbyła się akcja Samorządu Uczniowskiego.

Celem akcji było propagowanie właściwych zachowań. Nasi uczniowie przygotowali napisy „Proszę”, „Dziękuję”, „Przepraszam”, „Lubię Cię” itd., które umieściliśmy w widocznych miejscach w szkole. Następnie każda klasa przygotowała krótkie podziękowania dla pracowników naszej szkoły – dla Dyrekcji, pań ze świetlicy, pani Ani z sekretariatu, dla pań z kuchni oraz pań sprzątających i pana woźnego. W tym dniu wszyscy przypomnieli sobie, że warto być życzliwym, a uśmiech nic nie kosztuje.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać