Dyżur psychologa w ramach projektu Przedszkola Równych Szans w Gminie Laskowa - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Dyżur psychologa w ramach projektu Przedszkola Równych Szans w Gminie Laskowa

Aktualności / Przedszkole 12.10.2020

Dyżur psychologa w ramach projektu Przedszkola Równych Szans w Gminie Laskowa

Szanowni Państwo,

nazywam się Magdalena Sabik-Niezgoda, jestem psychologiem/ terapeutą i pedagogiem – nauczycielem. W tym roku Państwa Pociechy zostały zakwalifikowane do Projektu Unijnego ,,Przedszkola Równych Szans w Gminie Laskowa”. Konsultacje i spotkania z psychologiem są oferowane dla wszystkich uczestników Projektu od października 2020 r. do czerwca 2021 r.  
Część z Państwa nie została jeszcze poinformowana o moim udziale w projekcie, stąd ta wiadomość. W ramach zajęć z psychologiem wszyscy uczestnicy, a także rodzice mogą umawiać się na indywidualne konsultacje- mają one na celu wspomóc oddziaływania, które odbywają się w szkole.  Nie są to spotkania o charakterze terapii psychologicznej, zajęcia i konsultacje pełnią formę wsparcia dla Państwa i dzieci w codziennych szkolnych i wychowawczych wyzwaniach. 
 
Harmonogram mojej pracy znajdziecie Państwo u wychowawców, a także w sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszam do zapisów. Spotkania są dla państwa bezpłatne (Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego).
W razie pytań zachęcam Państwa do kontaktu telefonicznego (numer dostępny u wychowawców i w sekretariacie szkoły).
Z wyrazami szacunku
Magdalena Sabik-Niezgoda

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać